PROGRAM
"KARTA PEŁNA KORZYŚCI"

ZAKOŃCZONY

Zakończenie Programu „Karta Pełna Korzyści”

 

Bank Pocztowy S.A. informuje, iż zgodnie z:

- § 2 ust. 5 Regulaminu Programu „Karta Pełna Korzyści”, 

z dniem 6 sierpnia 2019 r. odwołuje publiczne przyrzeczenie w zakresie obowiązywania w/w Programu i wskazuje termin jego zakończenia na dzień 5 września 2019 r. Uczestnicy w/w Programu zachowują prawo do premii przez 30 dni od dnia odwołania publicznego przyrzeczenia, tj. do dnia 5 września 2019 r. Po tym dniu  ustaje uczestnictwo w Programie i nie będzie naliczana dalsza premia. Od 6 sierpnia nie będzie możliwe przystąpienie do Programu „Karta Pełna Korzyści”.

 

Jednocześnie informujemy, że Bank przygotowuje nową ofertę programu lojalnościowego dla kart Banku Pocztowego S.A. z logo Poczty Polskiej S.A. Informacja o jego uruchomieniu i warunkach zostanie ogłoszona na stronie internetowej www.pocztowy.pl.

 

Zyskaj nawet 20 zł/mc
za płatności kartą w punktach należących
do kategorii: pocztowe korzyści, zdrowie, kultura lub sport i rekreacja.

 

Łatwo i wygodnie zyskaj nawet do 20 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki Programu.

 

Przystąp do wyjątkowego Programu, dzięki któremu na konto wraca 5% kwoty Twoich płatności dokonanych kartą (do 20 zł). W Programie „Karta Pełna Korzyści” zyskujesz za każdym razem, płacąc wygodnie i bezpiecznie za zakupy w punktach należących do wybranej przez Ciebie kategorii:

 

 

POCZTOWE KORZYŚCI

ZDROWIE

apteki

KULTURA

kina, teatry, muzea, opery, filharmonie

SPORT I REKREACJA

sklepy sportowe, sklepy rowerowe/serwis, pływalnie, baseny, parki wodne, parki rozrywki, atrakcje turystyczne, obiekty i kluby sportowe oraz fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, stoki narciarskie, szkoły tańca

 

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

 

Otwórz Bliskie Konto Pocztowe, Pocztowe Konto Bez Ograniczeń, lub Pocztowe Konto Aktywny Nestor z kartą Banku Pocztowego z kartą z logo Banku Pocztowego i  Poczty Polskiej.

 

Przystąp do programu, zapewnij miesięczne wpływy na konto o łącznej wysokości min. 1000 zł. Może to być również wpływ wynagrodzenia lub emerytury czy renty z ZUS (w przypadku wpływu emerytury lub renty z ZUS kwota może być niższa niż 1000 zł). Dokonaj płatności za zakupy kartą z logo Banku Pocztowego i Poczty Polskiej, na kwotę łącznie min. 300 zł w miesiącu.

 

Spełnij dodatkowe warunki:

- wyraź zgody marketingowe wskazane w Regulaminie,

- wskaż i aktualizuj numer telefonu komórkowego lub adres email.

 

Na Twoje konto wróci 5% płatności dokonanych w wybranej kategorii (do 20 zł) za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki Programu. Na dzień wypłaty Twoja karta i konto muszą być aktywne.

 

W każdej chwili możesz przystąpić do Programu oraz dokonać zmiany kategorii. Zmiana i przystąpienie obowiązuje od miesiąca następującego po miesiącu w którym przystąpiłeś.

 

Regulamin Programu "Karta Pełna Korzyści"

Zakończenie Programu "Karta Pełna Korzyści" 

PROGRAM „UBEZPIECZENIA POCZTOWE TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ”

Zyskaj 10% zniżki na ubezpieczenia!

 

Atrakcyjna oferta cenowa na ubezpieczenia oferowane przez Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych:

 

- 10 % zniżki na ubezpieczenie mienia Bezpieczny Dom

- 10% zniżki na ubezpieczenie Bezpieczny Turysta

- 10% na ubezpieczenie Mienia w Gospodarstwach Rolnych

za płatności kartą z logo Poczty Polskiej!

Więcej o Ubezpieczeniach >

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z Programem "Ubezpieczenia Pocztowe to prostsze niż myślisz"

 

JAK UZYSKAĆ 10% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIE BEZPIECZNY DOM,BEZPIECZNY TURYSTA ORAZ UBEZPIECZENIE MIENIA W GOSPODARSTWACH ROLNYCH?

 

Nagrodę w postaci trzech kodów rabatowych otrzymają SMS-ami Klienci, którzy zawnioskują o kartę z logo Poczty Polskiej do 30.09.2019 r. i dokonają min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą w okresie od 01.04.2019 r. do 30.09.2019 r. (a w przypadku wniosku o kartę złożonego po 15 września 2019 r. do końca października 2019 r.).

W ciągu 4 dni po wykonaniu bezgotówkowej transakcji kartą otrzymają kod rabatowy. Kody rabatowe ważne są do 30.11.2019 r.

Pozostałe warunki uzyskania zniżki: podanie aktualnego numeru telefonu komórkowego, brak sprzeciwu na oferowanie produktów i usług własnych Banku, zgoda na kontakty drogą elektroniczną, zgoda na oferowanie produktów podmiotów współpracujących.

Kod rabatowy ważny jest przy zawarciu umowy ubezpieczenia w okresie od 1 kwietnia 2019 r. do 30 listopada 2019 r.

 

Regulamin Programu  "Ubezpieczenia Pocztowe to prostsze niż myślisz"