10% zniżki na ubezpieczenie Bezpieczny Dom za płatności kartą z logo Poczty Polskiej!

Ubezpieczenie Bezpieczny Dom

 

Atrakcyjna cena:

  • cena składki już od 2 zł/m2 powierzchni domu/mieszkania w wariancie podstawowym.

Zakres ubezpieczenia:

  • ochrona przed szkodami typu: powódź, pożar, huragan, grad, zalania, wybuchy, przepięcia, kradzieże z włamaniem, rabunki i dewastacje, w zależności od wybranego wariantu,
  • możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o OC w życiu prywatnym, assistance  (np. pomoc hydraulika, elektryka), ubezpieczenie mienia osób trzech, NNW,
  • dodatkowe korzyści: zniżki dla nieruchomości posiadającej dodatkowe zabezpieczenia antykradzieżowe, możliwość stworzenia indywidualnego pakietu ubezpieczenia, bogaty pakiet assistance.

Kod rabatowy ważny jest  przy zawarciu umowy ubezpieczenia w okresie od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2018r.

Więcej o ubezpieczeniu Bezpieczny Dom

 

Jak zyskasz 10 % zniżki

 

  • Jeśli posiadasz kartę z logo Poczty Polskiej do dowolnego konta w Banku Pocztowym lub zawnioskujesz o nią do 30 czerwca 2018 roku, dokonaj min. 1 płatności kartą w okresie od 2 kwietnia do 30 czerwca 2018 roku.
  • Niezbędnym warunkiem uzyskania zniżki jest podanie aktualnego numeru telefonu komórkowego, brak sprzeciwu na oferowanie produktów i usług własnych Banku, zgoda na kontakty drogą elektroniczną, oraz zgoda na oferowanie produktów podmiotów współpracujących.
  • Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz SMSem kod uprawniający do 10% zniżki na ubezpieczenie Bezpieczny Dom w terminie do 2 dni od płatności kartą.

 

Klienci posiadający w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych polisę OC lub AC, przy zakupie ubezpieczenia Bezpieczny Dom wraz z użyciem kodu rabatowego mogą uzyskać do 20% zniżki.

 

Regulamin Programu Ubezpiecz dom z kartą - Wiosną korzystniej!