Atrakcyjna oferta cenowa na ubezpieczenia oferowane przez Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych:
  - 10 % zniżki na ubezpieczenie mienia Bezpieczny Dom
  - 10% zniżki na ubezpieczenie Bezpieczny Turysta
za płatności kartą z logo Poczty Polskiej!

 

Ubezpieczenie Bezpieczny Dom

 

 • Ubezpieczenie dostępne jest w dwóch wariantach pakietowych oraz w formie indywidualnej, która umożliwia dopasowanie zakresu i sum ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb.
 • Ubezpieczenie zapewnia, w zależności od wybranego zakresu, ochronę nieruchomości oraz elementów stałych jej wyposażenia lub ruchomości domowych od szkód powstałych w następstwie ognia, powodzi, wybuchu lub innych zdarzeń losowych, a także od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji.
 • Ubezpieczeniem możesz objąć:
  - mieszkanie,
  - dom jednorodzinny wraz z garażem wolnostojącym, budynkami gospodarczymi i ogrodzeniem,
  - ruchomości domowe,
  - stałe elementy.

 

 

Ubezpieczenie Bezpieczny Turysta

 

 • Podstawowy zakres ochrony obejmuje pokrycie kosztów leczenia oraz pomocy assistance w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku podczas podróży zagranicznej lub nieszczęśliwego wypadku podczas podróży krajowej. 
 • Ubezpieczenie zapewnia m.in.:
  organizację i pokrycie kosztów wizyt lekarskich, transport medyczny do szpitala, organizację leczenia w szpitalu wraz z pokryciem kosztów badań, zabiegów i operacji (w wariancie Europa, Świat), pokrycie kosztów akcji ratowniczych lub poszukiwawczych (w wariancie Europa, Świat).

W zależności od kierunku podróży, ubezpieczenie dostępne jest w jednym z trzech wariantów, który możesz dopasować do swoich potrzeb poprzez wybór sumy ubezpieczenia oraz ubezpieczeń dodatkowych. Ochronę możesz także rozszerzyć o:

 • amatorskie uprawianie sportów lub uprawianie sportów wysokiego ryzyka – w przypadku, gdy planujesz aktywny wypoczynek;
 • zaostrzenie chorób przewlekłych – jeśli cierpisz na chorobę przewlekłą,
 • wykonywanie pracy fizycznej – jeśli wyjazd ma charakter zarobkowy.

Decyzję o zawarciu umowy ubezpieczenia proszę podjąć po wcześniejszym zapoznaniu się z dokumentacją ubezpieczeniową, przede wszystkim z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, w których znajdują się szczegółowe informacje o ubezpieczeniu. Więcej o ubezpieczeniu Bezpieczny Dom oraz Bezpieczny Turysta na  www.ubezpieczeniapocztowe.pl i www.pocztowy.pl

 

 

Jak zyskasz 10 % zniżki na Ubezpieczenie Bezpieczny Dom i Bezpieczny Turysta

 

 • Nagrodę w postaci dwóch kodów rabatowych otrzymają SMS-ami wszyscy obecni Posiadacze kart z logo Poczty Polskiej oraz Klienci, którzy zawnioskują o kartę do 31.12.2018r. i dokonają min. 1 transakcję bezgotówkową kartą w okresie od 01.07.2018r. do 31.12.2018r. (a w przypadku wniosku o kartę złożonego po 15 grudnia 2018r. do końca stycznia 2019r.). W ciągu 4 dni po wykonaniu bezgotówkowej transakcji kartą otrzymają kod rabatowy. Kody rabatowe ważne są do 28.02.2019r.
 • Pozostałe warunki uzyskania zniżki: podanie aktualnego numeru telefonu komórkowego, brak sprzeciwu na oferowanie produktów i usług własnych Banku, zgoda na kontakty drogą elektroniczną, zgoda na oferowanie produktów podmiotów współpracujących.

 

 

Kod rabatowy ważny jest przy zawarciu umowy ubezpieczenia w okresie od 1 lipca 2018r. do 28 lutego 2019r.

Szczegółowe zasady programu zawarte są w Regulaminie Programu  "Ubezpiecz dom z kartą i zostań Bezpiecznym Turystą".